Samsung bu sefer yaptı! Uygun fiyatlı katlanabilir geliyor

Samsung önümüzdeki ay düzenleyeceği Unpacked etkinliği kapsamında bir dizi yeni ürününü tanıtacak. Bunlar arasında Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın ön plana çıkması bekleniyor. Son sızıntılar ise Galaxy Z Fold 6 Slim modelini gözler önüne serdi.

Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim ortaya çıktı

Samsung, Unpacked etkinliği ile Galaxy Z Fold ailesini genişletecek. Z Fold 6 Ultra ve 6 Slim ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Şirket önümüzdeki ay resmi olarak tanıtacak olsa da, bu modellerini yalnızca Çin pazarında piyasaya sürebilir.

Galaxy Z Fold 6 Slim’in, S Pen kalemi desteğine sahip olmayacağı belirtildi. Ancak bu sayede daha hafif ve daha ince olacağı aktarıldı. Buna göre Çin’de sunulacak versiyon, China Telecom iş birliğiyle Samsung W serisinden sunulacak. Yani Galaxy Z Fold 6 ailesinin bir üyesi gibi satılmayacak.

Sızıntılar, Galaxy Z Fold 6 Slim’in Çin’de Samsung W25 olarak satışa sunulacağını ortaya koydu. Samsung’un geçtiğimiz yıl da benzer bir strateji izlediğini ve Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’i W24 ve W24 Flip olarak tanıttığını hatırlatalım.

Daha önce Galaxy Z Fold 6 Slim, SM-F958N (Güney Kore) ve SM-W9025 (Çin) model numaralarıyla sertifika listelerinde görüldü. Samsung’un Çin ve Güney Kore dışındaki küresel pazarlara açılıp açılmayacağı belirsizliğini koruyor.

Galaxy Z Fold 6 Slim ile Samsung; kompakt katlanabilir pazara hitap edecek gibi görünüyor. Ekim ayındaki lansman ile birlikte cihazın hangi pazarlarda çıkış yapacağını görmüş olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx