Steam’de Haftanın En Çok Satanları: PUBG Büyük Yükselişte

Steam’in haftalık verileri dünya genelinde en çok satan oyunları ortaya koydu. Gelin hep birlikte dünyadaki oyuncular bu hafta neler oynamışlar hep birlikte bakalım.

1. Hala şaşırtan kaldı mı bilmiyoruz ancak listenin ilk sırası yine daimi sahibine ait.

CS:GO aylardır sahip olduğu birincilik koltuğunu yine hiç kimselere bırakmıyor. Tüm dünyadaki oyuncular CS:GO’yu el birliğiyle global çok satanların tepesine oturturken efsane CS2 yoldayken son günlerini epey ihtişamlı yaşıyor.

2. Listenin ikinci sırasında ise roket gibi yükselişiyle PUBG: BATTLEGROUNDS var.

Tam 12 sıra birden yükselerek ikinciliğe yerleşen PUBG: BATTLEGROUNDS oynaması tamamen ücretsiz oluşuyla dikkat çekiyor. Listenin öteki haftalarda üst sıralarda bulunan bir diğer ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends ise bu hafta PUBG’nin altında.

3. Korkmayı da özlemişiz.

Henüz geçtiğimiz günlerde çıkış yapan Outlast Trials bizlere arkadaşlarımız ile adım atabileceğimiz, atmosferi ile hepimizin tüylerini diken diken eden bir dünya sunuyor. Oyun ülkemizde de başarılı bir çıkış yakalamıştı.

4. Haftanın sürprizlerinden biri de Starship Troopers: Extermination.

16 oyunculu bir co-op oynanış sunan Starship Troopers: Extermination’da uzaylı böceklerin oluşturduğu tehdide karşı ekip arkadaşlarımızla birlikte savaşıyoruz. Oyunun ülkemizdeki fiyatı 235 TL.

5. Steam Deck ise hala ilk beş içerisinde yer almayı başarıyor.

Valve’ın sayısız donanım denemesinin ardından nihayet turnayı gözünden vurduğu Steam Deck geçtiğimiz yılın şubat ayında çıkmıştı. O günden beri ise Steam’in çok satanlar listesinden inmiyor.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • EA Sports FIFA 23

  • Apex Legends

  • Call of Duty: Modern Warfare II

  • Rust

  • V Rising

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir