Saliha Şahin mukavele yeniledi

Eczacıbaşı Dynavit, başarılı voleybolcu Saliha Şahin’in mukavelesini uzattı.

Eczacıbaşı Dynavit Voleybol Grubu, 2019-2020 döneminde takımına kattığı başarılı ulusal voleybolcu Saliha Şahin’le mukavele yeniledi.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Takımımızın başarılarında hisse sahibi olan Ulusal Kadromuzun yetenekli smaçörü Saliha’yla 2024-2025 dönemi sonuna kadar çalışacağız. Birlikte birçok başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” tabirlerine yer verildi.

İmza sonrası görüşlerini aktaran Saliha Şahin, “Kulübe birinci adım attığım andan itibaren Eczacıbaşı’nı her vakit ailem üzere hissettim. Üç dönemdir formasını terlettiğim kulübümde birinci günkü heyecanla birebir hisleri yaşıyorum. Turuncu beyaz renkler için bundan sonra daha büyük amaçlarla uzun bir seyahate çıkıyorum, inanıyorum ki bu süreç hem benim, hem de kulübüm için çok hoş geçecek” dedi.

Saliha Şahin kimdir?

Karayolları altyapısından yetişen 1998 doğumlu genç smaçör, 2019-2020 döneminden bu yana turuncu-beyazlı formayı terletiyor. Eczacıbaşı ile birinci muvaffakiyetini 2019 Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nı kazanarak elde etti ve akabinde birinci defa katıldığı 2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda gümüş madalyanın sahibi oldu.

Altyapı Ulusal Ekiplerinde da forma giyen Saliha, U20 Dünya dördüncülüğü ve U23 Dünya Şampiyonluğu elde etti. Saliha birebir vakitte, 2022 FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde çaba etmek için A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi takımına dahil oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.