Özge Borak’tan itiraflar! ‘Ayıp olmasın diye evlilikten vazgeçmedim’

Şimdilerde ‘Dünya Yerinden Oynar’ adlı tiyatro oyunuyla izleyicisi karşısına çıkan Özge Borak, Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu ‘Empati’ programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, annelik özlemini dile getirdi.

“SADECE İSTİYORUM DİYE ÇOCUK YAPMADIM”

Anneyle babayla arkadaş olunmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Bir miktar tabii ki olabilir ama arkadaş başka bir şey. Fazlası kavram karmaşasına gider. Anneme söylediğim bir şeyi babamdan, babama söylediğim bir şeyi annemden duymamışımdır, muhteşemler. Bu saatten sonra olabilirse, onlar gibi ebeveyn olmak isterim. Anne olmak çocukluğumdan beri istediğim bir şeydi. Hep çok istedim ama olmadı. Yaşadığım ilişkilere baktığımda, kimseyi suçlamak için de söylemiyorum; bazı şeylerin yolunda gitmeme ihtimalini öngörüp, sırf sadece istiyorum diye çocuk yapmadım.

“ARIK KİMSEYE VERECEK HESABIM YOK”

Bülent Şakrak ve ‘Eyvah Eyvah’ serisinde birlikte rol aldığı Ata Demirer’le ilişkisi boşanmayla sonuçlanan Özge Borak, “Sen kendi doğrularına göre yaşıyor musun?” sorusunu, biten evliliklerini işaret ederek cevapladı.

Yaşamıyordum, büyük oranla yaşamıyordum. Neden? Eski evliliklerime de gidebiliriz. Doğru yolda olmadığına inandığım bir şeyden daha önce vazgeçebilirdim. Ayıp olmasın ya şimdi, o kadar da adım attık diye vazgeçmedim. Belki de son sekiz yıldır kendi doğrularımla yaşıyorum. Artık kimseye verecek bir hesabım yok, bu benim hayatım. Kimseye kötülüğüm yok, bu kararı ben verdim diye yaşıyorum hayatı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir