Margot Robbie başrolde: Yeni ‘Ocean’s Eleven’ sineması geliyor

Warner Bros. yeni bir “Ocean’s Eleven” sineması geliştiriyor. “Ocean’s 8″in devamı olmadığı belirtilen sinemanın başrolünde, şu sıralar ismi “Barbie” sinemasıyla anılan Margot Robbie yer alacak.

Kayıp Rıhtım’ın The Hollywood Reporter’dan aktardığına nazaran, senaryosu Carrie Solomon tarafından yazılan sinemanın direktörlüğünü Jay Roach üstlenecek. Konusu şimdi açıklanmayan sinemanın, 1960’larda Avrupa’da geçen bir periyot kıssası olduğu belirtildi. Sinema yapımın 2023 baharında başlaması bekleniyor.

OCEAN’S ELEVEN, GİŞE REKORU KIRMIŞTI

Birinci olarak 1960’da izleyicilerle buluşan ve başrollerinde Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Peter Lawford ve Joey Bishop üzere The Rat Pack üyelerinin yer aldığı sinema, daha sonrasında 2001 yılında Steven Soderberg direktörlüğünde tekrar çekildi. Başrollerinde George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Julia Roberts, Andy Garcia üzere birçok ismin rol aldığı “Ocean’s Eleven”, dünya çapında 450 milyon dolar hasılat yaparak gişe rekoru kırdı. Warner Bros., 2004’te “Ocean’s Twelve” ve 2007’de” Ocean’s Thirteen” olmak üzere iki devam sineması çekti.

Warner Bros., George Clooney’nin oynadığı Danny Ocean isimli karakterin kız kardeşi olarak Sandra Bullock’un yer aldığı, ayrıyeten Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Awkafina, Rihanna, Sarah Paulson ve Mindy Kailing’in de oynadığı 2018 çıkışlı Ocean’s 8 isimli bir spin-off sinemasıyla seriyi tekrar canlandırmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.