Halo geliştiricisinin kurumsal başkan yardımcısı şirketten ayrılacağını açıkladı

Bonnie Ross’un Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile popüler FPS oyunu Halo’nun geliştirici şirketindeki 15 yılının ardından ayrılma kararı aldığını bildirdi.

AİLEVİ SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE AYRILIYOR

343 Industries’in başkan yardımcısı Ross’un Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Kış Güncellemesini yayınlayana kadar Halo’da kalmayı ummuş olsam da, 343’ten ayrılacağımı ve ailevi sağlık sorunlarıyla ilgileneceğimi size bildiriyorum.” Sözlerine yer verdi ve şirketten ayrıldığını duyurdu.

343 Industries’deki herkesin Halo Infinite, Master Chief Collection, Halo televizyon dizisi ve çok daha fazlasıyla yaptığı işten inanılmaz derecede gurur duyuyorum. 15 yıldır ekiple birlikte hizmet etmek ve sevdiğim bir evrenin parçası olmak benim için bir onurdu.

Halo topluluğundaki herkese desteğiniz için teşekkür ederiz. Halo’nun geleceği parlak. Hepinizin elimizdekileri deneyimlemenizi ve Ekim’deki Halo Dünya Şampiyonası’nda bir hayran olarak sizinle birlikte tezahürat yapmanızı bekleyemem!”

1994’ten beri Microsoft’ta çalışan Ross, Xbox Studios’un 20072de kurulmasından bu yana 343 Industries ekibinin bir parçası oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.