Habertürk’ten ayrılan Fatih Altaylı: “Bir şeye kızdım, ayrılacağım” diyecek kadar salak değilim

Habertürk ile ismi özdeşleşen Fatih Altaylı, seçim gecesi ekrana çıkarılmadığını doğruladı. Ciner Grubu’na ait olan yayından ayrılma gerekçesinin sadece bu olmadığını ifade eden Altaylı, “Bir şeye kızdım ayrılacağım diyecek kadar salak değilim” dedi.

Odatv’den Uğur Can Biçer’e konuşan Altaylı, “14 Mayıs’ta yani seçim gecesinde ekrana çıkarılmadığım doğrudur. Onun dışındaki bütün gelişmeleri köşemde yazdım” dedi.

Altaylı, “Habertürk’ten ayrılmanızda seçim gecesi ekrana çıkarılmamanızın etkisi oldu mu?” şeklindeki soruya şöyle yanıt verdi:

“Hayır. Ekran meraklısı değilim. Beni çıkarmadılar diye ayrılacak değilim. Bir günlük bir şey değildir, ayrılma süreçleri. Bir şeye kızdım ayrılacağım diyecek kadar salak değilim.

Köşemde yazdığımın dışında bir şey söz konusu değil. Seçim programına kanala davet edilmediğim doğrudur. Ama ayrılmamın o davet edilmemekle bir ilgisi yoktur. Daha uzun bir süreçtir.”

Altaylı, Habertürk’te uzun yıllardır sürdürdüğü Teke Tek Bilim ve Bire Bir’i isimli programlarını dijital bir platformda devam ettireceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir