Gerard Pique’den tepki çeken röportaj! Shakira’dan cevap gecikmedi

Eski Barcelona yıldızı Gerard Pique’nin, uzun süredir aşk yaşadığı, iki çocuğunun annesi olan Shakira’yı aldattığı; Şarkıcının buzdolabında olan bir reçel sayesinde ortaya çıkmıştı. Çünkü reçel yemeyi sevmeyen Pique’nin evde olduğu sırada buzdolabında yenmiş reçel bulan Shakira, bu durumdan şüphelenmişti.

ŞARKIYLA GÖNDERME YAPTI

Güzel şarkıcı, ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir şarkısında yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye (23) yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

11 yıldır birlikte olduğu Shakira ile nikâh masasına oturmayan Gerard Pique’nin, “Kuklasıyım” dediği yeni sevgilisi Clara Chia ile dünyaevine gireceği de ortaya çıkmıştı.

“BAŞLANGIÇTA KÖTÜ HİSSETTİM”

Tüm bunların ardından Gerard Pique, geçtiğimiz günlerde Gerard Romero ile bir söyleşi gerçekleştirdi ve Haziran 2022’de Kolombiyalı şarkıcıdan ayrılmasından bu yana aldığı eleştirilerle ilgili konuştu.

Page Six’te yer alan habere göre eski futbolcu, İspanyolca verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

Başlangıçta kötü hissettim ve işler öyle bir noktaya geldi ki, yorumların beni etkilemesine izin verseydim herhalde kendimi bir uçurumdan atardım.

“RUH SAĞLIĞIMI SOĞUKKANLI TAVRIM KURTARDI”

Ruh sağlığını kurtaran şeyin soğukkanlı tavrı olduğunu söyleyen Pique, insanların sorunlarının çok büyük bir kısmının aslında o kadar da önemli olmayan şeyleri önemseme eğiliminde olduklarında ortaya çıktığından da bahsetti ve; “Bana göre endişelenmeye değer olan tek şeyler, ciddi sağlık sorunları, aile ve ilişkiler” dedi.

“ALDIĞIM YORUMLARI HAYAL BİLE EDEMEZSİNİZ”

Shakira’nın hayranlarından binlerce kötü yorum alan Gerard, şöyle konuştu:

Eski sevgilim Latin Amerikalı… Sosyal medyada onun hayranlarından aldığım yorumları hayal bile edemezsiniz. Resmen barbarlar! Ama bunların hiçbiri umurumda değil. Hatta dürüst olmak gerekirse, hiç umurumda değil çünkü onları tanımıyorum. Bu yorumları yapan insanların hayatları yok! Onlarla asla tanışmayacağım bile, neden umursayayım ki?

Pique, konuyla ilgili soğukkanlılığının ‘sağlıklı’ olduğunu, “İnsanların fikirlerini önemsiyorsanız ölmüşsünüz demektir” sözleriyle dile getirdi ve; “Endişelenmenizi istiyorlar ve bunu yaptığınızda onlar kazanmış olacak. Onlara umursamadığınızı göstermelisiniz, çünkü bu onları daha da kızdırır” diye ekledi.

“DÜNYANIN HER YERİNDE HAYRANLARI VAR”

Bu röportajın ardından birçok kişi, kendisini eleştirdikleri için Latin Amerikalıların ‘barbar’ olduğunu ima eden Pique’yi zenofobik (Kişinin yabancı kültürlerden olan ya da bir şekilde kendisinden farklı olan insanlardan korkmasına ve nefret etmesine verilen ad) olmakla suçladı.

Bir Twitter kullanıcısı, “Neden eski sevgilinin Latin olduğundan bahsetmek zorundaydın ki? Latinlerin diğer ülkelerden gelen insanlardan daha fazla hakaret ya da taciz ettiğini mi düşünüyorsun? Ayrıca Shakira’nın dünyanın her yerinde hayranları var. Gerçekten kendi mezarını kazıyorsun” diye yazdı.

SHAKIRA’DAN TEPKİ GECİKMEDİ

Shakira da bu röportaja sessiz kalamayarak, Twitter hesabından Latin Amerika bayrağı emojileriyle birlikte; “Latin Amerikalı olmaktan gurur duyuyorum” mesajını gönderdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir