Galatasaray’ın amacında 5 yıldız var!

Leo Dubois, Haris Seferoviç ve Florian Grillitsch ile anlaşan sarı kırmızılılar transferde sürat kesmiyor. Sportif AŞ Lider Vekili Erden Timur, tüm görüşmeleri titizlikle yürütürken sarı kırmızılılar 2 orta saha, 1 stoper, 1 kanat oyuncusu ve bir golcü daha Transfer etmeyi planlıyor. Galatasaray’ın şu anda temas halinde bulunduğu birçok isim var.

MİDTJYLLAND İLE PAZARLIK SÜRÜYOR

EVANDER: Joao Pedro için Fenerbahçe’nin yüksek teklif vermesi nedeniyle “Açık arttırmaya girmem” diyerek Brezilyalı oyuncudan vazgeçen Galatasaray, bu bölge için iki oyuncu ile görüşüyor. Sarı kırmızılılar Evander için Midtjylland ile pazarlık halinde. 24 yaşındaki Brezilyalı için Galatasaray, Danimarka temsilcisine 5 milyon Euro teklif etti. Midtjylland’ın ise 7-8 milyon Euro istediği öğrenildi. Evander’in yıllık maliyetinin ise 1 milyon Euro olduğu lisana getirildi.

HARİT 4 MİLYON EURO İSTİYOR

AMiNE HARiT: Evander için Midtjylland ile görüşmeler devam ederken Galatasaray’ın bu konum için bir öteki alternatifi ise geçen yılı Marsilya’da geçiren Schalke’li Amine Harit! Lakin bu oyuncu yıllık tam 4 milyon Euro talep etti. Fiyatı düşürmek ismine Galatasaray görüşmelerini yürütürken gaye bu sayısı 2.5 milyon Euro’ya çekmek. Bu oyuncuların başka alternatifi ise Palmerias’ta forma giyen Gustavo Scarpa.

EMBALO İÇİN BENFİCA İLE MASADA

UMARO EMBALO: Bir de kanat desteği isteyen Galatasaray, sürpriz bir oyuncuya talip oldu. Sarı kırmızılılar, Benfica U21 grubunda forma giyen Umaro Embalo için Portekiz grubu ile görüşmelere başladı. Scout takımının önerdiği ve gelecek vadeden Embalo için Galatasaray, Benfica’ya kiralama teklifinde bulundu. Portekiz grubu bu transfere onay verirse Yunus-Kerem-Barış Alper’den oluşan kanat rotasyonuna bir genç oyuncu daha katılacak.

STOPERİN VAZGEÇİLMEZİ KAAN AYHAN

KAAN AYHAN: Jason Denayer’in istediği yıllık fiyatı astronomik bulan Galatasaray Kaan Ayhan için temaslarını koparmadı. Yerli oyuncu kalitesini de artırmak isteyen Galatasaray, uzun vakittir gündeminde yer alan ulusal futbolcu için Sassuolo ile bu hafta içinde bir görüşme daha gerçekleştirecek. Sarı kırmızılılar, Kaan Ayhan için 5 milyon Euro isteyen İtalyan takımını 3.5-4 milyon Euro ortasında bir bonservis sayısına ikna etmeye çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.