Analist Nedenini de Verdi: Bu Metaverse Coin’i Toplayın!

Kripto analisti James Obande’ye göre, Axie Infinity (AXS), 20 dolarlık bir ralliye hazırlanıyor. Analist, AXS fiyatının 15 doların üzerine çıkmasının zor olduğunu kaydediyor. Ancak, fark yaratacak şekilde ayarlanmasını mümkün görüyor. Analistin, popüler metaverse coin projesi Axie Infinity analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

Metaverse coin için haftalık grafikte fiyat analizi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere AXS’nin fiyatı 70 dolardan 10 dolara düştü. Ayı sezonunda ayakta kalmak için bile mücadele ediyor. AXS’in fiyatı son zamanlarda bir umut ışığı gösterdi. Ayrıca, daha fazla alıcı bu parayı satın aldıkça 13 dolardan 15 dolara yükseldi. AXS, yukarı kırılmaya karşı dirençle karşılaşmadan ve 14 dolara toparlanmadan önce haftalık 11 doların en düşük seviyesini gördü. AXS’in fiyatı, alıcıların ilgisini çektiğini kanıtlandığı için 13 doların üzerinde kalıyor.

AXS, yeni haftalık kapanış öncesinde iyi bir hacim yaptı. Bunun yanında fiyat umut verici göründüğü için bu bölgeden 15 dolara taşındı. AXS hafta sonları bu hacimle devam ederse, AXS’nin ilk büyük direnci olan 20 dolar ile karşılaşması mümkün. AXS fiyatı için haftalık direnç, 20 dolarda. Metaverse coin için haftalık destek ise 13 dolarda duruyor.

Günlük grafikte AXS fiyat analizi

Günlük en düşük 13 dolara düştükten sonra, günlük grafikte AXS fiyatı bu bölgeden sıçrayarak iyi bir destek oluşturdu. Fiyat, günlük ve haftalık kapanışlar öncesinde iyi bir alıcı hacmiyle 15 dolar bölgesine yükseldi.

Günlük AXS fiyat grafiği / Kaynak: Tradingview

AXS’nin mevcut 16 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkabilmesi için fiyatın daha fazla alım emriyle yükseliş yapısını koruması gerekiyor. AXS şu anda 50 ve 200 Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) 15 dolar altında işlem görüyor. 50 ve 200 EMA’ya karşılık gelen 16 dolar ve 30 dolardaki fiyatlar AXS’in daha fazla yükselmesini engellemeye devam edecek. AXS fiyatı için günlük dirençler 16 dolar ve 30 dolarda. Metaverse coin için günlük destek seviyesi ise 13 dolarda.

Dört saatlik grafikte AXS fiyat analizi

AXS’nin 4 saatlik zaman diliminde fiyatı, 15 dolara yükselirken 13,5 dolarlık destekten sıçradıktan sonra yükselişe devam etti. AXS’in ana direnci 16,6 dolarla karşı karşıya olduğu için yükseliş momentumuna devam etmesi gerekiyor. Bu fiyat, AXS için direnç görevi gören %50 Fibonacci düzeltme işaretine karşılık geliyor.

Dört saatlik AXS fiyat grafiği / Kaynak: Tradingview

Bu arada AXS, ikna edici bir hacimle 16,6 dolarlık bu direncin üzerine çıkarsa, 20 dolara yükseldiğini görmemiz mümkün. 4H grafiğinde 1INCH için Göreceli Güç Endeksi (RSI), 50’nin üzerinde. Bu, 1INCH fiyatı için satın alma siparişi hacmini gösteriyor. AXS fiyatı için dört saatlik direnç 16,5 dolarda. Metaverse coin için dört saatlik destek ise 13,5 dolarda duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.